[ інтерв'ю] - Я за реальну безкоштовну медицину

 


Джавіде, ви - успішний медик та бізнесмен. Чому йдете у політику?

Повірте, це було непростим рішенням. Я - афганець, для якого Україна стала домівкою, країною реалізованих можливостей. Тому я щиро вважаю себе патріотом України. І готовий зробити усе для добробуту нашої країни та мого рідного Харкова, який вважаю другою батьківщиною.

Мене можна назвати не лише заможною людиною, але й тією людиною, що реалізувалася. Я бізнесмен, чоловік, багатодітний батько, спортсмен, громадський діяч. До цьогорічних виборів я ніколи не був у політиці. Але за сьогоднішніх умов локальної та глобальної нестабільності я хочу застосувати свої навички та вміння на користь харків'ян.

Життя людей щодня стає важчим. Влада, яка не може подолати кризу та епідемію, поклала цю ношу на плечі українців. Безвідповідальний уряд закриває лікарні та школи, забирає у людей пільги та субсидії. Міста і села лишаються із зруйнованою житлово-комунальною інфраструктурою та транспортом в аварійному стані. 

Ці вибори - шанс змінити ситуацію. Необхідно надати можливість вирішувати цю купу проблем професіоналам. Тим, хто дійсно переймається проблемами Харкова та харків'ян.

Нинішня влада знову веде на вибори раптових людей. Якщо вони знову скористаються нашими голосами, землю та підприємства розпродадуть за безцінь. Залишаться тільки ями на дорогах, аварії на теплотрасах та космічні цифри у комунальних платіжках. 

Я йду на вибори, щоб захистити інтереси людей. Щоб об'єднати зусилля команди професіоналів на місцевому та загальнонаціональному рівні. Щоб забезпечити людям нормальне життя: зберегти медицину, знизити тарифи, зупинити продаж землі, підняти економіку, повернути мир в Україну.

Як вважаєте, у чому ваша перевага на політичній арені Харкова?

У світовій історії чимало прикладів, коли політичний хаос обертався диктатурою. Або коли незріла демократія приводила до анархії та внаслідок цього - до економічного, соціального, культурного занепаду. Вважаю своїм обов'язком зробити усе можливе, щоб не допустити подібного на території України і забезпечити харків’янам мирне, стабільне, здорове Життя.

Я впевнений у собі та своєму оточенні. І можу аргументувати кожне слово конкретними діями. Політика не є для мене інструментом захисту власного бізнесу чи примноження своїх фінансів. Політика для мене - можливість захистити від кризи українців та примножити їхні блага. 

Не побоюся здатися нескромним чи самовпевненим, але коли друзі та партнери довідалися про моє бажання балотуватися у міську раду, вони охрестили мене сильним та справедливим левом, який може захистити наше місто від шакалів, що жадають влади. 

До речі, про львів. У своїх соціальних мережах ви активно розміщуєте фото та відео зі справжнісіньким левом... 

Так. Я пишаюся тим, що допоміг слабкому, хворому левенятку відповідати його природі. Він виріс сильним, гордим, впевненим у собі. Я хочу, щоб люди брали з нього приклад. Хочу забезпечити мешканцям Харкова справжнє Життя! Хочу, щоб наша Україна перетворилася на сильну, горду, впевнену у собі державу!

Мій лев - мій друг. Ми з ним не тільки товаришуємо, але й боремось. По-справжньому! Це стимулює і мене, і його. Я давно та серйозно займаюся боротьбою, регулярно відвідую тренажерну залу, щодня займаюся спортом.

Джавіде, чому ви балотуєтесь саме від Опозиційного блоку “За Життя”?

У мене не було будь-яких коливань і сумнівів щодо сили, з якою я пов’язую своє політичне майбутнє. 

До складу ОПЗЖ входять мої товариші - люди, яких я знаю та яким довіряю. Серед членів партії “За Життя!” чимало людей, яких я поважаю. 

Мені близькі тези, що складають програму партії, у тому числі те, що стосується добре знайомої мені сфери - медицини та здоров’я громадян.

Але головна ціль партії відображена у її назві «За Життя!» Я був, є і буду За Життя!

Якщо станете депутатом міської ради, будете займатися медичним напрямком?

Я за професійний підхід. У всьому. Звичайно, депутати міської ради повинні комплексно підходити до вирішення усього спектру задач, що поставлені містом. І я докладу максимум зусиль, щоб виправдати довіру харків’ян. Тим більше у мене, крім медичної, ще й юридична освіта. Але медицина мені близька й зрозуміла. Вважаю, на цьому поприщі моя діяльність буде найбільш ефективною.

Моя ціль - доступна медицина для всіх. Ми плануємо збільшити кількість безкоштовних медичних препаратів, забезпечити оперативний і якісний доступ до медичного обслуговування й гідну оплату праці медпрацівникам, модернізувати устаткування в державних лікарнях і поліклініках, удосконалити всі етапи медичної реформи. 

Впевнений, разом ми подолаємо не тільки економічну кризу, але й будь-який вірус. І знімемо маски! У тому числі з тих, хто руйнує нашу медицину.

Якою ви бачите Україну та Харків у найближчій перспективі?

Україна- багата країна, де є все для щасливого життя: родючі землі, живописна природа, хороший клімат, різноманітні корисні копалини, ліси, поля, степи, гори, річки, моря… А головний скарб - це люди. Працьовиті, хазяйновиті, мудрі, талановиті, красиві, добрі... І дуже терплячі. 

Українцям не вистачає впевненості у завтрашньому дні, соціального оптимізму. Ціла низка криз дуже ускладнила наше життя. Ми всі втомилися. Але я впевнений: у такій чудовій країні у людей повинно бути (і буде!) гідне життя. 

Курс ОПЗЖ спрямований на об’єднання зусиль професіоналів заради якісного майбутнього українців. Без експериментів і популізму. Спираючись на досвід та колосальний потенціал нашої країни.

Я бачу Україну успішною державою на небосхилі світової політики. Сильною країною у сузір’ї регіонів, що різняться один від одного за багатьма параметрами. Але це і є джерелом сили: сузір’я регіонів, об’єднаних загальною ціллю - добробут усіх, хто живе на цій благодатній землі. У цьому я бачу Гармонію Життя.

Харків - одна з найяскравіших зірок в цьому сузір’ї. Найпотужніший промисловий, культурний, освітній центр. На жаль, у політичному аспекті місто не набуло гідного статусу, до кінця не позбавилося провінційних рис.

Я відчуваю у собі сили бути корисним рідному місту. У мене великий досвід громадської та благодійної діяльності. На посаді віце-президента Харківської місцевої громадської асоціації афганських громадян, радника міського голови з питань національних меншин, президента Союзу афганців України.

Ми допомагаємо найбільш нужденним мешканцям Харкова. Ця діяльність передбачає й те, чим займаються депутати міськради: організаційні, фінансові питання, комунікації на різних рівнях. 

Ваші побажання харків’янам напередодні виборів? 

Харків - моє Життя! Тут моя робота, мої друзі, моя родина.

Я щиро бажаю всім харків’янам і всім українцям здоров’я та миру! Як зовнішнього, так і внутрішнього. Бережіть і любіть себе і своїх близьких. Повірте, вірус мине, війна закінчиться, а Люди залишаться! Давайте залишатися Людьми у будь-якій ситуації. Давайте разом подолаємо всі проблеми і всі перепони на шляху до щасливого і здорового Життя! Давайте разом боротися За Життя!